12 czerwca 2026 r. społeczność naszej szkoły wybrała nowy skład Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w głosowaniu i zaangażowanie w życie szkoły!



Przewodniczącym Szkoły został Michał Tomczyk z klasy 7a, który zdobył 46 głosów, wygrywając przewagą 12 głosów.

Funkcję Zastępcy Przewodniczącego obejmie Oliwia Szkwarek
z klasy 7b, uzyskując 34 głosy.

Sekretarzem Samorządu Uczniowskiego została Aleksandra Szymanowska z klasy 6a, zdobywając 28 głosów.

Z radością informujemy również, że opiekunką Samorządu Uczniowskiego niezmiennie pozostaje Pani Sylwia Kolendo.
Serdecznie gratulujemy wybranym przedstawicielom i życzymy wielu ciekawych pomysłów, sukcesów oraz owocnej współpracy na rzecz całej społeczności szkolnej!



Dziękujemy także komisji wyborczej za sprawne przeprowadzenie wyborów:

Maja Mikunda

Nikola Dyjak

Sofiia Plotnycka
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim kandydatom!