11 czerwca popołudniu sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w prawdziwą arenę sportowych zmagań i rodzinnej integracji! 

Uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami wzięli udział w Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej. Była wspólna rozgrzewka, emocjonujące konkurencje, tory przeszkód i mnóstwo śmiechu. Zarówno dzieci, jak i rodzice pokazali świetną kondycję oraz ducha fair play! 


Nie zabrakło również wzruszających chwil. Rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci medale:
a także wyjątkowe dyplomy z podziękowaniem:
Piękne piosenki „Miły Dzień Mamy” i „Dla Taty” wprowadziły wszystkich w wyjątkowy nastrój
, a finał wydarzenia poruszył niejedno serce. Na telebimie rodzice obejrzeli film z podziękowaniami od swoich dzieci. 

To było popołudnie pełne ruchu, radości, wzruszeń i wspólnie spędzonego czasu-chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. 
