Za nami niezapomniana czterodniowa wycieczka do stolicy, podczas której nie zabrakło ciekawych miejsc, nowych doświadczeń i wielu wspólnych chwil.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od warszawskiej Starówki. Odwiedziliśmy Pałac Prezydencki, byliśmy świadkami uroczystej zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, spacerowaliśmy po Ogrodzie Saskim, a następnie podziwialiśmy panoramę miasta
z Pałacu Kultury i Nauki. Dodatkową atrakcją była przejażdżka warszawskim metrem.


Kolejny dzień obfitował w niezapomniane przeżycia. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy oraz Centrum Nauki Kopernik, gdzie nauka połączyła się z doskonałą zabawą. Następnie odpoczęliśmy w pięknych ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a dzień zakończyliśmy zakupami

Trzeciego dnia odwiedziliśmy Pałac w Wilanowie oraz spacerowaliśmy po Łazienkach Królewskich. Niezwykłą niespodzianką było spotkanie przy Belwederze – mieliśmy okazję zobaczyć Prezydenta RP, który właśnie przyjechał do swojej rezydencji. To był wyjątkowy moment, który na długo pozostanie
w naszej pamięci.


Na zakończenie wyjazdu odwiedziliśmy Niewidzialną Wystawę, która pozwoliła nam spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, zrozumieć życie osób niewidomych lub słabo widzących. Pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do domu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, uśmiech i wspaniałą atmosferę. Takie wyjazdy pozostają w pamięci na długo!
