8 maja uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej odwiedzili naszą Panią Bibliotekarkę-Panią Beatę Ludwiniak, aby złożyć jej życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza. 
To była doskonała okazja, by podziękować za codzienną życzliwość, promowanie czytelnictwa i tworzenie biblioteki, do której po prostu chce się wracać – po książki, inspiracje i ciekawe „polecajki” 

Pani Beata przygotowała dla uczniów niespodziankę – wystawę „Historia książki”,
a następnie zaprosiła dzieci do świata teatru Kamishibai, prezentując bajkę „Trzy małe świnki”. 



Na zakończenie uczniowie wykonali własne zakładki do książek, rozwijając wyobraźnię i kreatywność. 

To było wyjątkowe spotkanie, które po raz kolejny pokazało, że książki potrafią bawić, uczyć i przenosić nas do niezwykłych światów. Dziękujemy! 

